1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. L’Oréal Türkiye, Mühendisler ve Mühendis Adayları için İdeal Çalışma Ortamı Sunuyor

L’Oréal Türkiye, Mühendisler ve Mühendis Adayları için İdeal Çalışma Ortamı Sunuyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider Tekno-Güzellik şirketi L’Oréal Türkiye, her alanda teknolojiyi merkeze alan çalışmalara imza atıyor. L’Oréal, global ölçekte başlattığı “Calling All Innovators & Disruptors” isimli proje ile mühendislik öğrencileri ve mühendislik bölümü mezunlarını bünyesinde çalışmaya davet ediyor. 

 

Liderlik gelişimi, yetenek yönetimi, çeşitlilik ve kapsayıcılık yaklaşımlarıyla öne çıkan L’Oréal Türkiye, bünyesinde mühendis adayları ve mühendislere de pek çok fırsat sağlıyor. “Calling All Innovators & Disruptors” isimli projeyle kapılarını yeni mezun profesyonellere ve öğrencilere açan şirket, tüm adaylara sonsuz kariyer olanakları sunuyor.

 

Varoluş amacı dünyayı harekete geçiren güzelliği yaratmak olan L’Oréal; aynı zamanda fark yaratacak ölçek ve araçlara, öncü ve çevik bir kültüre sahip. Uzmanlık ve becerilerini geliştirmek isteyenler için kapsamlı bir ekosistemin bulunduğu L’Oréal’de, sürücü koltuğunda çalışanlar yer alıyor. Tüm bunlarla L’Oréal, mühendislik alanındaki profiller için ideal bir çalışma ortamı sağlıyor. 

 

Kapılarının tüm yeni mezun mühendis ve mühendis adaylarına açık olduğunu belirten L’Oréal Türkiye Ülke İnsan Kaynakları Direktörü Murat Yüksel, kampanyaya değinerek şunları söyledi: “Öncü uygulamalarıyla sektörde farklı bir konumda bulunan L’Oréal Türkiye, Tekno-Güzellik vizyonunu insan odaklı anlayışla birleştiriyor. Çalışan gelişimi konusuna önem veriyor, genç kuşağa kendi alanlarını genişletme imkânı sağlayarak start-up yaklaşımıyla çalışma ortamı sunuyoruz. Yenilikçi, gelişime açık ve her zaman birbirini besleyen bir kültüre sahibiz. İnovasyon, ortak akıl, birlikte çalışma ve ekipler arası sosyal etkileşim, üzerine önemle eğildiğimiz konular arasında yer alıyor. Yeni projemiz aracılığıyla, yetkinlikleriyle şirketimize değer katacak, yenilikçi ve ezber bozan mühendis adaylarını L’Oréal Türkiye ailesine katılmaya davet ediyoruz.” 

Güçlü etik prensipler üzerine kurulu yapısıyla L’Oréal; çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık kavramlarına olan bağlılığını da ön planda tutmaya devam ediyor.

 

L’Oréal Grup Hakkında

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi L’Oréal Grup, 100 yılı aşkın süredir kendisini tek bir amaca adamıştır: dünya çapındaki tüketicilerinin güzellikle ilgili ihtiyaçlarını yerine getirmek. Varoluş amacı olan dünyayı harekete geçiren güzelliği yaratmak; L’Oréal Grup’un güzelliğe yaklaşımını kapsayıcı, etik, cömert, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğe bağlı olarak tanımlar. L’Oréal Grup, 36 uluslararası markadan oluşan geniş portföyü ve ‘Gelecek için L’Oréal’ programındaki iddialı sürdürülebilirlik taahhütleriyle herkese kalite, etkinlik, güvenlik, samimiyet ve sorumluluk açısından en iyisini sunmak için çalışır. 4.000’den fazla bilim insanı ve 5.500 teknoloji uzmanından oluşan özel bir araştırma ve inovasyon ekibiyle hareket eden L’Oréal Grup, Tekno-Güzellik güç merkezi olmaya odaklanırken, güzelliğin geleceğini yaratmaktadır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
L’Oréal Türkiye, Mühendisler ve Mühendis Adayları için İdeal Çalışma Ortamı Sunuyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin