Galatasaray

Yıldız İsimleri Bitirmeye Yakın

Fenerbahçe’de transfer için inanılmaz trafik!
Jack Wilshere’i transfer etmek için haber bekleyen Fenerbahçe, Andre Gomes ile de görüşmelere başladı. Golcü futbolcunun transferi için Bas Dost ile yoğun pazarlıklar devam ediyor. Tottenham’lı N’Kodou için de mutlua az kaldı….

Fenerbahçe’de transfer için baş döndüren trafik!
Fenerbahçe transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor… Sarı- Lacivertli taraftarlar da gelecek müjdeli habere beklemeye başladı. Sarı-Lacivertliler, Türkiye’ye gelen ve sonrasında İngiltere’ye dönen Jack Wilshere’den cevap bekliyor. İngiliz yıldızdan cevap bekleyen Fener, Barcelonalı Andre Gomes’le de masada.

​ANDRE GOMES ALTERNATİFİ

Sportif Direktör Damien Comolli, Wilshere’den gelecek cevabı beklerken bir başka orta saha oyuncusu Andre Gomes’le de pazarlıklarını sürdürüyor. Wilshere’de sorun çıkması halinde Gomes kiralanacak.
İlişkili Haber

Morelos Fenerbahçe’ye gelmek için can atıyor

BAS DOST’U MARKAJA ALDI

Fenerbahçe Hollandalı golcü Bas Dost ile de bağlarını koparmış değil. Comolli, hemen hemen hergün tecrübeli golcünün menajeri ile telefonda görüşüyor. Bu transfer de olumlu ilerliyor.

​N’KOUDOU İLE YENİDEN

Fransız kanat oyuncusu Kevin N’Koudou için ısrarını sürdüren Fenerbahçe, yıldız oyuncu için önümüzdeki günlerde Tottenham ile yeniden pazarlık masasına oturacak.

Kaynak: Takvim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir