Galatasaray

Kamuya 74 bin kişi alınacak

memur alımları için de başvuru süreci devam ediyor. Bakanlıklar tarafından 13 Kasım 2017 tarihine kadar yayımlanmış tüm ilanları siz değerli ziyaretçilerimiz için tek bir içerikte topladık.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI SİVİL MEMUR ALIMI

Son zamanların en çok dikkat çeken ilanı şüphesiz Jandarma Genel Komutanlığı’nca yayımlanan Devlet Memuru Alım ilanı. Jandarma Genel Komutanlığı’nın resmi sitesinden yapılan duyuruda Jandarma Genel Komutanlığı ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’ne 222 Devlet Memuru alımı yapılacağı , bu alımlar için başvuruların www.jandarma.gov.tr üzerinden gerçekleştirileceği belirtilmişti.

BDDK MEMUR ALIMI

BDDK ‘nın resmi internet sitesi, Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Gazete’den 9 Kasım 2017 tarihinde yayımlanan duyuruda BDDK’nın Meslek Personeli alımı için giriş sınavı düzenleyeceği belirtilirken, başvuru için gerekli belgeler ve başvuru şartları açıklandı. Başvurular 24 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 20 Müfettiş Yardımcısı alımı yapacak. Müfettiş Yardımcısı alımı için başvuruda bulunacak adayların üniversitelerin aşağıda belirtilen bölümlerinden emzun olması gerektiği öğrenilirken, başvuruların 22 Kasım 2017 tarihine kadar devam edeceği vurgulandı.

ÇEVRE BAKANLIĞI MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI İÇİN İÇİN AYRILAN KONTENJANLAR

DIŞİŞLER BAKANLIĞI MEMUR ALIMI

Dışişleri Bakanlığı Aday Konsolosluk ve İhtisas Memuru alımı yapacak. Dışişleri Bakanlığı’nın alım için gerçekleştireceği sınava başvuru yapmak isteyen adaylarda KPSS şartı aranmıyor , fakat adayların YDS ve diğer şartları dikkatli incelemeleri gerekiyor. Başvuru sürecine dair detaylı bilgi mfa.gov.tr adresi üzerinden öğrenilebilir.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MEMUR ALIMI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 50 Uzman Yardımcısı alacak. Başvuru formu Aile Bakanlığı’nın resmi internet sitesi www.aile.gov.tr üzerinden doldurulup daha sonra 20 Kasım 2017 ile 1 Aralık 2017 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177 Sokak No:10/A Kat 1 Çankaya/ANKARA adresine teslim edilecek.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 15 kişilik müfettiş yardımcısı alımı için başvuru işlemleri 6 Kasım 2017 tarihinde başlamıştı. Sürece ilişkin tüm detayları bakanlığın resmi internet sitesinden ya da www.sgm.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ , ORMAN MUHAFAZA MEMURU ALACAK

MEMUR ALIMLARININ YANI SIRA ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ ALIMLARI DA YAPILIYOR…

Bu alımların yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü’ne 7 binin üzerinde çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacak.

KAYNAKLAR

İçişleri Bakanlığı ( Ankara Valiliği, İzmir Valiliği, İstanbul Valiliği, Kocaeli Valiliği, Adana Valiliği, Hatay Valiliği, Mersin Valiliği)İçişleri Bakanlığı (Jandarma Genel Komutanlığı)
Dışişleri Bakanlığı (www.mfa.gov.tr)Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (aile.gov.tr)Gençlik ve Spor Bakanlığı (gsb.gov.tr)Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (www.csb.gov.tr)KPSSCAFE.COM.TR – ANKARA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir