Galatasaray

YUTO’NUN BONSERVİSİ…

Albayrak’tan Japon gazetecilere Nagatomo cevabı
Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, Japonya’dan gelen gazetecileri ağırladı. Japon gazetecilere Karadeniz yemekleri ikram eden Albayrak’a, Nagatomo’nun geleceği ile ilgili soru soruldu.
DHA

Japonya’dan gelen gazeteciler, Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak’ı ziyaret etti.

KARA LAHANA ÇORBASI, KURU FASULYE, EV BAKLAVASINA….

Japon gazetecilere geleneksel Karadeniz yemekleri ikram edildi. Kara lahana çorbasını çok beğendiklerini belirten Japon gazeteciler, kuru fasulye ve ev baklavasını da beğendiklerini söylediler.

“NAGATOMO, G.SARAY’DA HUZURLU”

Uzun süredir İstanbul’da bulunan ve Galatasaray’ın sol beki Nagatomo’nun maçlarını yakın takibe alan Japonlar, Abdurrahim Albayrak’a Nagatomo’nun Galatasaray’a gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını, oyuncunun da burada çok huzurlu olduğunu belirttiler.

ALBAYRAK: “NAGATOMO’NUN BONSERVİSİ İÇİN…”

Misafir gazeteciler Albayrak’a, “Nagatomo Galatasaray’da devam edecek mi?” sorusunu sordular. Abdurrahim Albayrak ise Nagatomo’nun çok iyi bir profesyonel olduğunu, kendisinden memnun olduklarını belirterek, “Antrenmanın sonunda ekstra çalısma yapıyor. Tüm dikkatini kendisinin ve Galatasaray’ın başarısı için veriyor. Seneye de sarı-kırmızılı formayı giymesi için gerekenler yapılacak” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir