Galatasaray

Felipe Melo’dan bir skandal daha! Fenerbahçeye Ağır Küfür…

Felipe Melo’dan Fenerbahçe’ye küfür
Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo, sarı kırmızılı kulübün İdari Menajeri Mert Çetin’in sosyal medyadaki canlı yayına katılarak Fenerbahçe aleyinde küfürlü paylaşımda bulundu.


Galatasaray eski futbolcusu Felipo Melo, Türkiye’de forma giydiği dönemde özellikle sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sürekli olarak gündemden düşmedi. Brezilyalı futbolcu Türkiye’den ayrıldıktan sonra da birkaç kez Fenerbahçe aleyhine küfür içerikli paylaşımlarda bulundu.

Felipe Melo Fenerbahçe küfür paylaşımları

Felipe Melo son olarak Galatasaray İdari Menajeri Mert Çetin’in sosyal medyadan başlattığıc canlı yayına katıldı. Brezilyalı futbolcu canlı yayına katıldıktan sonra yine Fenerbahçe aleyhinde küfürlü paylaşım yaparak, “F… Fener.” ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra da kendisine ait instagram hesabından birkaç kez Fenerbahçe aleyhinde paylaşımlarda bulunan Felipe Melo, yakın zaman önce yine sosyal medyada paylaştığı videoda Fenerbahçe aleyhine küfürlü tezahüratta bulunmuştu ve bu görüntüler Fenerbahçe taraftarlarının büyük tepkisini çekmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir