Galatasaray

SON DAKİKA | FATİH TERİM’DEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR!

Fatih Terim’den maç sonu açıklamaları
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulundu


İşte Terim’in açıklamaları:

“Oyuncularımı kutluyorum. İlk 45 dakika için çok olumlu şeyler söyleyebilirim. 25 dakika iyi incelendiğinde, Galatasaray’ın oynamak istediği futbol ortada.

Bunu 60-70’lere çıkarırsak, iyi şeyler olacağını düşünüyorum. 2. yarı beklediğim bir şeydi, fiziğimiz tam değil. Her geçen gün daha iyi olacağından emin olabilirsiniz.

En sert deplasmanla ya da en sert rakiple başladık. Oyuncularımı kutluyorum, bir travma var. Deplasmanda kazanamayan bir takım.

Son 15 dakika baskı yedik. Hayatımda çok enderdir, 10 dakikada 3 oyuncu değiştirdim topun sahibi olmak ve atakları kesmek adına. Selçuk ve Ndiaye iyilerdi. Yorulduktan sonra, ki hep beraber yoruldular.

60’dan sonra tek tek müdahale etmek zorunda kaldım. Sinan’ın bir devrede 100 küsür dakika oynadığını göze alırsak, Sinan’ı tenkit etmememiz lazım. Golleri kaçırdığı için değil, girdiği için tebrik etmemiz bile lazım.

Açıkçası seçim de bizi birkaç gün transferden uzak tuttu. Dediğim gibi almak, istemek çok kolay. Satabilmek önemli, oralarda pek başarılı değiliz. Yoksa mevcutları yukarıya çekmek önemliydi.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir