Galatasaray

KİMLER ADAY OLDU

Galatasaray’da başkan Dursun Özbek’in 13 Ocakta seçimli genel kurul olacağını açıklamasının ardından gözler kulübün “ağır” isimlerine çevrildi. Özbek’e karşı aday çıkacak mı? Eski başkan Ünal Aysal’ın tavrı ne olacak? İşte sarı-kırmızılı kulüpte başkan adayları ve Ünal Aysal’ın sözleri

MUSTAFA CENGİZ [ADAY]
Galatasaray’da ilk başkan adayı Mustafa Cengiz odu. Petrol ve akaryakıt ticareti ile uğraşan Mustafa Cengiz, başkan Dursun Özbek’e olan ağır muhalefeti ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Eski başkan Ünal Aysal’ın da desteği alan Cengiz, Fanatik Gazetesi’nden Yakup Çınar’a yaptığı özel açıklamada “Sürekli ve kalıcı başarılar için başkanlığa adayım” dedi. Cengiz ayrıca Terim’i de takımın başına getireceği vaad etti.

ÜNAL AYSAL ADAY DEĞİL AMA DESTEKÇİ
Eski başkan Ünal Aysal’ın da desteği alan Cengiz, “Sürekli ve kalıcı başarılar için başkanlığa adayım” dedi. Cengiz’e bir destek de eski başkan Ünal Aysal’dan geldi. Aysal, “Mustafa Cengiz’i destekliyorum ve seçilmesi durumda Basketbol şubesine sponsor olacağım” dedi.

ADNAN ÖZTÜRK
Mayıs 2018’de kesin olarak aday olacağını açıklayan Adnan Öztürk’ün Ocak 2018’e alınan seçimlerden sonra nasıl bir reaksiyon göstereceği merakla bekleniyor. Kulislerde yer alan iddialara göre, Öztürk aday olmayacak

TURGAY KIRAN [ADAY]

DURSUN ÖZBEK [ADAY]

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK [BELİRSİZ]

DUYGUN YARSUVAT [BELİRSİZ]

HALUK ULUSOY [BELİRSİZ]

FATİH TERİM [ADAY DEĞİL]
“Galatasaray’a bir daha gelirsem başkan olarak gelirim” diyen Fatih Terim’in seçimli genel kurulda aday olma ihtimali bulunmuyor.

ALİ SABANCI [ADAY DEĞİL]

FARUK SÜREN ADAY DEĞİL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir