Galatasaray

14:00 de BEKLENEN AN

Malatya sonrası Galatasaray’da kritik zirve
Galatasaray’da Igor Tudor’un geleceği merak edilirken, Malatya dönüşünde flaş bir gelişme yaşandı. Başkan Dursun Özbek, Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün ile özel bir görüşme yaptı. Daha sonra ise Yönetim Kurulu’nun toplanmasına karar verildi.
NTV SPOR


Malatya sonrası Galatasaray’da kritik zirve

Galatasaray’da Evkur Yeni Malatyaspor maçındaki mağlubiyetin ardından fatura teknik direktör Igor Tudor’a kesildi. Futbol otoritelerinin yanı sıra, sarı-kırmızılı taraftarlar da Igor Tudor’un görevine son verilmesi gerektiğini yüksek sesle dile getirmeye başladılar. Bu gelişmelerin ardından flaş kararlar alındı.

SAAT 14:00’TE TOPLANTI!

Galatasaray’da Evkur Yeni Malatyaspor yenilgisi sonrasında olağanüstü toplantı kararı alındı. Hürriyet Gazetesi’nin iddiasına göre, Sarı kırmızılılarda Başkan Dursun Özbek önderliğinde yönetim kurulu bugün saat 14:00’te toplanacak. Bu toplantıda gündem Tudor’un geleceği, Hırvat teknik adamın durumu olacak. Alınan yenilgi, liderliğin kaybedilmesi, Tudor’un taktiksel hataları nedeniyle bu olağanüstü yönetim kurulu toplantısı gerçekleşirken Hırvat teknik adamla yolların ayrılma ihtimali artık azımsanmayacak derecede yüksek.

DURSUN ÖZBEK İLE CENK ERGÜN GÖRÜŞTÜ!

Şok mağlubiyetin ardından Galatasaray’da başkan Dursun Özbek’in Igor Tudor’u görevden alıp almayacağı merakla beklenirken, flaş bir gelişme yaşandı. NTV Spor’un haberinde, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in Evkur Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrası Malatya Havalimanı’nda sportif direktör Cenk Ergün ile özel olarak görüştüğü belirtildi.

Haberin devamında başkan Özbek’in mağlubiyetten dolayı üzgün olduğunun altı çizilirken, Özbek ve Ergün’ün uzun süre karşılaşmayı ve takımın son durumunu değerlendirdiği vurgulandı. Bu arada Malatya’daki toplantının ardından soruları yanıtsız bırakan başkan Özbek, takım uçağıyla İstanbul’a döndü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir