Galatasaray

Futbolculardan gündeme damga vuran itiraflar

 


Futbol dünyasındaki teknik direktör, yıldız oyuncular, o dönem açıklanamamış transfer dedikoduları ve daha fazlası.. İşte çok şaşıracağınız isimler ve itiraflar.

Uruguaylı file bekçisi, Güney Amerika tarihinin en önemli kalecilerinden, eski bir Beşiktaşlıyı örnek alıyor; Cordoba.

Nuri Şahin

“Hayalimde bir gün Galatasaray’a karşı oynamak her zaman vardı. Amcam büyük Galatasaray fanatiği, Galatasaraylı olun size 10 Mark vereceğim derdi” (14.10.2014)

Ronaldo

Ronaldinho, futbola olan bağlılığının sebebinin bile Ronaldo olduğunu söyleyerek ona olan sevgisini açıkça belli ediyor.

Cihat Arslan’dan Rodallega sözü

“Benim Akhisar’ı çalıştırdığım dönemde Hugo Rodallega’nın, Galatasaray’a transferi gerçekleşiyordu ancak nakit akışına takıldı. Sözleşmesinde bir serbest kalma maddesi vardı. ancak o rakamın hepsinin nakit olarak ödenmesi gerekiyordu. Ödeme planında sıkıntı olunca transfer gerçekleşmedi”

Sinan Kaloğlu

“Beşiktaş’ta oynadığım dönem, bir Denizlispor maçımız vardı. Maç içerisinde de gayet iyiydim, iyi de top oynuyordum. O sırada takım 1-0 mağluptu. Kenarda oyuncu değişikliği tabelasında numaramı görmüştüm. Ben de dayanamadım. O sinirle devre arasında Lucescu’ya krampon fırlatmıştım”

Dario Srna

Hırvatistan Milli Takımı kaptanı Srna: Galatasaray’dan birileri beni arayarak teklif yaptı, ama kabul etmedim. Çünkü Shakhtar Donetsk benim hayatım” 14 Haziran 2014 Cumartesi

Elimde Neuer ya da Muslera mı vardı?

Yabancı kaleciye karşı niye ön yargım olsun? Elimde Neuer ya da Muslera vardı da, oynatmadım mı? Kaldı ki Tolga, Muslera kadar iyi. [Şenol Güneş’in sezon başında Türkiye Gazetesi’ne verdiği röportajdan….)

Jeremy Mathieu

“Beşiktaş beni istedi elbette giderdim, ancak başkan Bartomeu ile bir görüşme yaptım. Kendisi Barcelona’da kalmamı istedi”

Nuno Gomes

Galatasaray’dan resmi teklif almıştım. Hatta anlaşma aşamasına kadar geldik ama olmadı. Farklı teklifler de gelmişti ama en ciddisi Galatasaray’dandı. Galatasaray’da oynayamadığım için çok üzgünüm. Türkiye’de geçmiş yıllarda ve bugün hala oynayan birçok arkadaşım var. Bu tecrübeyi yaşamak isterdim

Hasan Şaş

“Biz Matic’i Galatasaray’a istedik ama Benfica’dan Chelsea’ye transfer oldu, onu almak istemiştik”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir