Galatasaray

DAVİD ALABA’DAN G.SARAYA ŞAMPİYONLUK MESAJI… BEŞİKTAŞLILAR ÇOK KIZACAK…

Bayern Münih forması giyen David Alaba, kura çekimini değerlendirdi. Beyaz TV’ye konuşan Alaba, ”Bu kuradan dolayı mutluyuz. Beşiktaş çok önemli bir rakip. Geçen sezon nasıl performans gösterdiklerini biliyoruz. Beşiktaş ile eşleşmekten çok memnunuz. Türk mahallesinde büyüdüm. O yüzden de Galatasaray taraftarı oldum. Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyorum” dedi.

David Alaba’nın açıklamaları şu şekilde:

Bu kuradan dolayı mutluyuz. Beşiktaş çok önemli bir rakip. Geçen sezon nasıl performans gösterdiklerini biliyoruz. Leipzig maçında gösterdikleri performansı da biliyoruz. Beşiktaş ile eşleşmekten çok memnunuz.

Vodafone Park’taki atmosferi biliyoruz. Ama bu maçlara hazırlık aşaması o zaman başlayacak. Vodafone Park’taki gürültüyü biliyoruz.

‘Beşiktaş en kolay kura değildi​’

Beşiktaş hem geçen sezon hem de bu sezon çok iyi. Takım olarak da çok iyi ve güçlü bir takım. Boşuna Şampiyonlar Ligi’nde bu kadar başarılı olmadılar. Beşiktaş en kolay kura değildi.

‘Veli ve Babel ile maç hakkında konuştuk’

Veli Kavlak’ı uzun yıllardır tanıyorum. Birlikte de oynadık. Ryan Babel de çok iyi arkadaşım. Hoffenheim’dan tanışıyoruz. Veli ve Babel ile maç hakkında konuştuk. Açıkçası çok normal görüşmelerdi. Yakın zamanda bir araya geleceğimizi konuştuk.

‘Hiç kimseden korktuğumu söyleyemem​’

Adriano çok ünlü bir futbolcu. Barcelona’da çok önemli işler yaptı. Önemli bir oyuncu. Quaresma da çok büyük bir futbolcu. Ama hiç kimseden korktuğumu söyleyemem.

‘Şampiyonlar Ligi her zaman sürprizlere açıktır​’

Ne kadar şanslıyız bilmiyorum. Kendimize bakıyoruz. Beşiktaş güçlü bir rakip. Kolay bir rakip değil. Beşiktaş maçına zamanı geldiğinde konsantre olmak istiyoruz. Elbette yenmek için sahaya çıkacağız.

Şampiyonlar Ligi her zaman sürprizlere açıktır. Bizim görevimiz konsantre olmak. Beşiktaş finale kadar gider mi? Bunu hiç düşünmedik.

‘Türk arkadaşlarım da kuradan mutlular

Bize çok fazla telefon geldi. Türk arkadaşlarım da kuradan mutlular. Beni arayanlar oldu. Beşiktaşlı taraftarlara mesajım var. Onlarla karşılaşacağımız için çok mutlu olduğumuzu söyleyebilirim.

‘Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyorum’

Türk arkadaşlarım var, Türk mahallesinde büyüdüm. O yüzden de Galatasaray taraftarı oldum. Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyorum. Transferi hiç düşünmedim. Söz konusu olmadı. Şu an için durum bu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir