Galatasaray

Okan Buruk: Bu kadar vasıfsız bir insan Galatasaray kulübesinde duruyorsa ben…

Okan Buruk: Bu kadar vasıfsız bir insan Galatasaray kulübesinde duruyorsa ben bundan utanç duyuyorum…

Teleset Mobilya Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, 4-2 kaybettikleri Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Teleset Mobilya Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Süper Lig’in 15. haftasında 0-2’den 4-2 kaybettikleri Galatasaray maçının ardından sert açıklamalarda bulundu. Buruk, “Bu kadar vasıfsız birinin teknik direktör olarak Galatasaray’da çalışmasına üzülüyorum.” dedi.

Okan Buruk’un maç sonu açıklamaları şöyle:

– Hakem bu oyunu nasıl bozabilirim diye düşündü ve kırmızı kart gördü oyuncumuz. Yabancı hakemler gelsin dediğimde kızıyorlar hakemler bana, ama böyle yönetimler olacaksa yabancı hakem gelsin. Bu pozisyon İngiltere’de olsa Yasin’e ceza bile verirler, kendini attı diye.

– Bu kadar vasıfsız bir insan Galatasaray kulübesinde duruyorsa ben bundan utanç duyuyorum. Tudor, maç başından itibaren devamlı dönüp bana konuştu. Çok üzüldüm buna. Senin benimle ne işin var! Kendi işine baksana.

– Adil bir ortamda yarışmıyoruz. hem maddi anlamda. En düzgün kulüplerinden biri biziz. Devamlı ezmeye çalışıyorlar. Böyle hakemlerin olduğu ortamda bulunduğum için utanıyorum. Futbolda çalışmak istemiyorum bazen.

– Bir emek var bu emeğin karşılığını böyle olaylar sonucunda alamadığınızda bu üzücü oluyor. Baktığınız zaman 3 hafta sonra Ümit Öztürk yine maç yönetecek

– Ben bir insan olsam, insan olmak önemli. İnsan yerine konulmak önemli. Türkiye’deki tüm takımları eşit seviyeye getirmeleri gerekiyor. Bugünkü adaletsizlikten dolayı çok üzgünüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir