Genel

Yönetim ve Muslera arasında kritik Görüşme…

Galatasaray’da Muslera Görüşme Odasına…

 Cenk Ergün,Beşiktaş ile yapılan karşılaşmada yediği hatalı golle tepkileri üzerine toplayan Uruguaylı file bekçisi ile görüşecek ve performans düşüklüğünün nedenli sorulacak.

Bir zamanlar Galatasarayın en formda isimlerinden biri olan,adeta takımı sırtlayan Uruguaylı File Bekçisi Fernando Muslera’nın eski günlerine geri dönmesi için yönetim ve teknik ekip hassasiyet ile çalışıyor.

Galatasaray’a geldiği günden bu yana en formsuz dönemini geçiren Fernando Muslera’nın neden düşüş yaşadığı merak konusu…   Futbol direktörü Cenk Ergün’ün Beşiktaş derbisindeki hatası nedeniyle tepki çeken Uruguaylı kaleciyle özel bir görüşme yapacağı öğrenildi.

Ergün’ün Muslera ile yaşadığı düşüşün nedenlerini masaya yatıracağı ifade ediliyor.

 

SORUN ALTERNATİFSİZLİK Mİ?

Özellikle Claudio Taffarel’in gidişinin ardından düşüşe geçen tecrübeli eldivenin ‘alternatifsizlik’ nedeniyle de geriye gittiği belirtiliyor. Muslera’nın görüşmede söyleyecekleri de büyük bir merakla bekleniyor

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Yedirdiği golün ardından takımın direncini kaybettiğini ve Beşiktaş’ın daha coşkulu oynamaya başlayıp skoru açtığını düşünen Uruguaylı file bekçisi, takım arkadaşlarından özür diledi.

Büyük bir hata yaptığını belirten ‘Nando’nun, “Sahada iyi şekilde mücadele ederken hiç istemediğim bir hata yaptım. Bu yüzden de maçı kaybettik. Hepinizden özür dilerim” dediği öğrenildi. (Takvim)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir