Galatasaray

Galatasaray yönetiminden yıldızlara ikaz!!

Galatasaray yönetiminden yıldızlara ikaz!!

Galatasaray’da sportif direktör harekete geçti.Cenk Ergün performansları ile hayal kırıklığı yaratan ve takıma olumsuz etkisi olan futbolcular ile bire bir toplantı düzenleneceği belirlendi.

Büyük bir bütçe ile büyük umutlarla transfer edilen futbolcular ile başta Belhanda olmak üzere Mariao, Muslera ve Gomis ile görüşerek kendinize gelin mesajı verilecek

Geçmişte Sneijder gibi oyunculara hoşgörülü davranmanın sorunlarını yaşayan Dursun Özbek yönetimi, bu kez önlemini alıp yeni yabancılara “Kimse bizden ayrım yapmamızı beklemesin. Takımın başında Tudor var, herkes sadece yapacağı işe odaklansın” mesajı gönderdi.

Florya Metin Oktay Tesislerinde  futbolculara odaklanan alışılagelmiş düzene son vermeye çalışan Dursun Özbek yönetimi, sonradan çıkabilecek benzer sorunlarla karşılaşmamak için yıldızlara uyarılarda bulundu.

Galatasaray‘da son iki sezonda başta Wesley Sneijder olmak üzere bazı isimlere hoşgörü ve ayrıcalık tanıyan yöneticiler geçmişten çıkarıp önlemini aldı. Teknik dirketör Igor Tudor’un geçen sezon Sneijder, Brumave Podolski gibi oyuncularla zaman zaman sorun ve gerginlik yaşaması nedeniyle Florya’da disiplin sorunu yaşamak istemeyen sarı kırmızılılar, yeni yabancılara “Kimseye farklı davranmak yok” mesajı iletti. Yöneticiler “Bu takımın lideri Tudor’dur. Ona güvenimiz tam. Herkes sadece işine konsantre olsun, ayrıcalık beklemesin, işinizi hakkı ile disiplinli ve profesyonelce yapın. Camia dışına yansıyacak olumsuz hareketlerden kaçınsın. Bizim için hiçbir oyuncunun, diğerinden farklılığı ve ayrıcalığı yoktur” şeklinde uyarıda bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir