Galatasaray

İşte Rusya’nın Nefesleri Kesecek ”Russia 2018” Futbol Elçisi !!!

Rusya 2018′ in Futbol Yüzü oldu..

Rusya’da gerçekleştirilen 2018 Dünya Kupası’nın elçiliğini yapan Rus güzel Lopyreva, güzelliğiyle büyüledi…


Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nın elçiliğini yapan Victoria Lopyreva’dan nefes kesen pozlarla gözleri adeta üzerine çekti.

2018 yazında futbolun kalbi Rusya’da atacak. 2018 Dünya Kupası öncesinde Moskova’da gerçekleşen kurada gurplar belli olurken, kura çekimine güzelliğiyle Victoria Lopyreva damga vurdu. Rusya’nın en beğenilen spor spikeri Victoria Lopyreva, aynı zamanda ülkesinde düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’nın da elçilerinden. Guardiola ile çektirdiği fotoğraf sonrası en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu. Güzel spiker, kendisi hakkında merak edilenleri yanıtladı.

– Guardiola ile fotoğrafın hakkında neler söyleyeceksin?

Futbol endüstrisinde pek çok arkadaşım var. Pep Guardiola’yı da iyi bir teknik adam ve iyi bir insan olarak tanıyorum. Halka mal olmuş pek çok isimle de fotoğraflarım var. Sosyal medya hesabımdan bunları sık sık paylaşıyorum.

– 2018 Dünya Kupası’nda Rusya’nın elçilerinden birisin. Bu fikir nasıl ortaya çıktı?

10 yılı aşkın bir süredir futbolun içindeyim ve FIFA’nın futboldaki insani misyonuna hep inandım. Bu nedenle FIFA Rusya 2018 organizasyonunda ülkemi dünya çapında temsil etmek için elçilik görevinde tereddüt etmedim.

– Dünya Kupası’nda favorin hangi ülke?

Şüphesiz, 2018 Dünya Kupası’nda ülkem Rusya’yı destekliyorum.

– Sana göre en karizmatik antrenör kim?

3 teknik direktör ismi verebilirim. Diego Simeone, Pep Guardiola ve Jose Mourinho.

– Senin için yeşil sahalardaki en yakışıklı futbolcu kim?

En sevdiğim futbolcunun Lionel Messi olduğunu söyleyebilirim. En yakışıklı futbolcuyu şahsen söylemeyi tercih ederim (Gülüyor).

-Tuttuğun Bir Takım Var mı ?

Rostov On Don’u destekliyorum. Benim şehrim Rostov ve şu anda Rusya adına tarih yazıyorlar. UEFA Avrupa Ligi’nde son 16’ya kaldılar ve Manchester United’la eşleştiler. Onlara şans dilemek için bu iyi bir fırsat olacak ve 9 Mart’ta mutlaka stadyumda olacağım.

– Favori sporun hangisi?

Hiç şüphe yok ki futboldan başkası olamaz. Futbol, dünyadaki tüm şehirleri ziyaret etmenizi, oyunu tutkuyla yaşayan insanlarla buluşmanızı ve yeni kültürleri keşfetmenizi sağlayan bir yaşam biçimi.

victoria lopyreva

victoria lopyreva

victoria lopyreva

victoria lopyreva

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir